sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Filtreler
HE-QA - Düz Soket Çorap Siyah
HE-QA - Blok Soket Çorap Kestane-Parşömen
HE-QA - Blok Soket Çorap Kestane-Bej
HE-QA - Blok Soket Çorap Lacivert
HE-QA - Blok Soket Çorap Mavi
HE-QA - Blok Soket Çorap Zencefil
HE-QA - Düz Soket Çorap Ekru
HE-QA - Düz Soket Çorap Parşömen
HE-QA - Düz Soket Çorap Lacivert
HE-QA - Düz Soket Çorap Mavi
HE-QA - Düz Soket Çorap Zencefil
HE-QA - Düz Soket Çorap Hardal
HE-QA - Düz Soket Çorap Bordo
HE-QA - Düz Soket Çorap Duman
HE-QA - Düz Soket Çorap Orkide
HE-QA - Düz Soket Çorap Yağ Yeşili

Kadın Soket Çorap

Çeşitli renk, desen ve özel tasarımlara sahip olan soket çoraplar, günlük kullanımın vazgeçilmezlerindendir. Soket, ayak bileğinin hemen üst kısmında biten ve kısa olarak nitelendirilen bir çorap türüdür. Her mevsim kullanılmaya uygun tasarımların bulunduğu soket çoraplar, akım, trend, ve kullanım amacına göre farklı desenlere sahiptir. Çorap türüne göre, kumaş, desen ve renkler değişebilir. Her tarza uygun tasarımlar bulunur. Bunlar, klasik, spor ve avangart olarak adlandırılır. Kişilerin tarzlarının önemli tamamlayıcısı olarak nitelendirilen soket çorapların kıyafet ve ayakkabılarla uyum içerisinde olmalıdır. Çeşitli renklere, tasarımlara ve desenlere sahip olan bu ürünler, doğru parçalarla tamamlandığında trend ve şık bir görünüm elde edilmesinde önemli bir etkendir.

Çorap üretiminde kullanılan kumaş malzemesi, içeriği ve dokusuna bağlı olarak ürünün ince veya kalın olması durumu söz konusu olduğu için her mevsim ve hava durumunda kolaylıkla kullanılabilir. Soket çorapların kendi içerisinde farklı özellikleri bulunur. Çorapların taban yapısı kalın şekilde tasarlandığında ve çorap üretiminde pamuk kumaş tercih edildiğinde bu ürünler, nem oluşumunu engeller, hava alır, ayağı yormaz ve ergonomik oluşuyla da uzun süre kullanılmaya uygundur. Ayağı yormayan ve hava aldıran soket çorap modelleri, uzun süreli yürüyüşlerde, sporda veya seyahat esnasında rahatlık sağlar. Bunun yanı sıra uzun süre ayakkabı giyilmesi gereken anlarda, hava aldıran dokusu sayesinde kötü kokuyu engeller ve ayak sağlığını korumaya yardımcı olur.

Pek çok ürün çeşitliliği bulunan soket çoraplar, her tarza uygun şekilde tasarlanır. Ayak rahatlığına ve sağlığına önem veren bireyler, şeffaf gibi yani görünmeyecek kıvamda olan çorapları, çorabın dikkat çekmesini istemediği durumlarda tercih edebilirler. Her rengin açık ve koyu renk tonları olduğu gibi aynı zamanda desenler ve baskılı olan modeller de vardır. Çorapları ön plana çıkması için canlı tonlarda modellerden yana seçim yapabilirsiniz. Soket çoraplar, ayakların direk ayakkabıya temas etmesini engellemesi, nefes alan yapısıyla ayak sağlığını koruması ve uzun süre ayakta kalınması halinde ayağın yorulmasını engellemesi açısından önemlidir. Bu sebeple seçim yaparken tarzınızı ön planda tuttuğunuz gibi konforlu oluşuna de dikkat edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.