sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Filtreler
HE-QA - Taş Detaylı Kemer Silver
HE-QA - Taş Detaylı Kemer Gold
HE-QA - İnci Detaylı Yaprak Broş
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Havuç Figür Broş
115,00 TL
104,55 TL
HE-QA - Gold Yusufçuk Broş
/ Son adetler Ekle
105,00 TL
95,45 TL
HE-QA - Renkli Yusufçuk Broş
115,00 TL
104,55 TL
HE-QA - Nazar Boncuklu Gold Kolye
/ Son adetler Ekle
139,99 TL
127,26 TL
HE-QA - Kesikli Zincir Gold Kolye
/ Son adetler Ekle
110,00 TL
100,00 TL
HE-QA - Boncuk Detaylı Gold Kolye
/ Son adetler Ekle
110,00 TL
100,00 TL
HE-QA - Yassı Zincirli Gold Kolye
110,00 TL
100,00 TL
HE-QA - Dörtgen Formlu Gold Kolye
/ Son adetler Ekle
110,00 TL
100,00 TL
HE-QA - Kalın Zincir Gold Kolye
110,00 TL
100,00 TL
HE-QA - Düz Zincir Gold Kolye
/ Son adetler Ekle
110,00 TL
100,00 TL
HE-QA - Taşlı İtalyan Zincir Bileklik
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Taşlı Kuğu Broş
HE-QA - İnci Detaylı Gold Broş
/ Son adetler Ekle

Kadın Aksesuar Modelleri

Aksesuarlar, kıyafetlerin tamamlanması ve daha zarif gözükmesi için olmazsa olmaz parçalardır. Özellikle de sade kıyafetler tercih edildiğinde, aksesuarlarla o kıyafeti daha tarz bir hale getirebilirsiniz. Kadınlar için tasarlanan takı modelleri, farklı tasarımları ile en sade kombinlerin bile görünümünü değiştirmek konusunda faydalıdır. İster sportif isterseniz de klasik kıyafetlerden hoşlanın, kadın takısı modelleri ile kıyafetlerinizin çok daha kusursuz gözükmesini sağlayabilirsiniz. Yaratıcı tarzınızı yansıtan birbirinden özel ve kaliteli takı modellerine ev sahipliği yapan He-qa.com’un aksesuar kategorisi altında pek çok ürün bulunur. Burada yer alan ürünlerin her birini tek başına kullanabileceğiniz gibi diğer ürünlerle kombinleyerek bütüncül bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Kolyeler, bilezikler, bileklikler, saatler, yüzükler, küpeler, halhal, broş, rozet ve buna benzer daha pek çok aksesuar bulunur. Bu aksesuarlar ile kıyafetlerinizin görünümünü değiştirebileceğiniz gibi tarzınızı da yansıtabilirsiniz. Kahve keyfi yapmak için, şık davetlere yönelik, günlük kullanım veya iş yaşantınızı en şık hale getirmek isterseniz kıyafetler kadar aksesuar kullanımına da özen göstermek gerekir. 

En şık ve kaliteli aksesuarlar He-qa’da

Altın, gümüş, pırlanta, zirkon ve buna benzer sağlığa zarar vermeyen materyaller kullanılarak üretilen en kaliteli takı modelleri ile kıyafetlerinizi tamamlayabilir ve aynı zamanda özgün tarzınızı gün boyu yansıtabilirsiniz. V yaka t-shirtler, geniş yakalı elbiseler veya yakası açık kıyafetler için kolye kullanımı daha zarif bir görünüm için önemlidir. Burada tek zincir kolyeler kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda çoklu kolye modellerine de göz atabilirsiniz. 

Yaratıcı tasarımların yanı sıra zarif detaylarıyla da herkese hitap eden takılar, klasik kıyafetlerin ve günlük kombinlerin kusursuz görünümünü destekler. Aksesuarlar günlük yaşamda kendilerine yer bulur. Gümüş ve benzeri materyallere sahip olan pek çok aksesuar bir arada kullanılarak kıyafetlerin daha zarif gözükmesinin yanı sıra özgün tarzınızı yansıtmak konusunda da olmazsa olmaz parçalardır. Sade zincir aksesuarları tek başına kullanabileceğiniz gibi farklı kolyelerle de kullanabilirsiniz. Tercih edilen aksesuarların her birinin uyum içerisinde kullanılarak denge içerisinde kullanılmalıdır. Böylelikle daha zarif olmak mümkündür. He-qa.com’un zengin ürün çeşitliliği arasından tarzınıza uygun tasarımları bir arada kullanabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.