sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Filtreler
HE-QA - Desenli Diz Altı Çorap Asker Yeşili
HE-QA - Çizgi Detaylı Diz Altı Çorap Ekru
HE-QA - Çizgi Detaylı Diz Altı Çorap Duman
HE-QA - Çizgi Detaylı Diz Altı Çorap Kestane
HE-QA - Çizgi Detaylı Diz Altı Çorap Siyah
HE-QA - Çizgi Detaylı Diz Altı Çorap Lacivert
HE-QA - Çizgi Detaylı Diz Altı Çorap Bej
HE-QA - Çizgi Detaylı Diz Altı Çorap Browni
HE-QA - Çizgi Detaylı Diz Altı Çorap Yağ Yeşili
HE-QA - Asimetrik Diz Altı Çorap Asker Yeşili-Hardal
HE-QA - Asimetrik Diz Altı Çorap Orkide-Bej
HE-QA - Desenli Diz Altı Çorap Hardal
HE-QA - Desenli Diz Altı Çorap Duman
HE-QA - Desenli Diz Altı Çorap Bej
HE-QA - Diz Altı Opak Çorap Beyaz
/ Tükendi Ekle
STANDART (Stoğa gelince haber ver)
HE-QA - Çizgili Diz Altı Çorap Haki-Parşömen
/ Tükendi Ekle
STANDART (Stoğa gelince haber ver)

Kadın Dizaltı Çorap

Çorap almak basit bir işmiş gibi gözüküyor olsa da özen gösterilmesi gereken bir konudur. Günlük, sporda, şık bir mekanda ve daha pek çok alanda kullanılmaya uygun çorap bulunur. Babet çorap, bilekte, bileğin üstünde ve dizaltında olmak üzere farklı boyutlarda modeller bulunur. Bu modeller arasında kullanım alanına uygun seçim yapabilirsiniz. Sade renkler, ekoseli, karakter baskılı, çizgili gibi ürünlerin desenlerinde de farklılık olmaktadır. Ayak numarasına ve tarza uygun modellerden yana seçim yaparak uzun süre severek kullanabilirsiniz. En ayakkabı kadar önemli olan çorap seçiminde, sık sık giydiğiniz kıyafetlere uygun olmasına dikkat edilmelidir. Çoraplar öncelikle rahat etmeniz için ayağınıza tam oturmalıdır.

Seçtiğiniz çorabın, topuk ve burun kısımlarının ayağınıza oturuyor olması, gün boyu rahat etmenizi sağlar. Küçük kalan modeller ayağınızı sıkacağı gibi büyük olanlar ise yürüme zorluğu çekmenize sebep olur. Çorapların bir diğer önemi ise ayak sağlığıdır. Kaliteli ipliklerden üretilen çorapları kökü koku oluşmadan kullanabilirsiniz. Çorap boyutları, kullanılacak alana göre değişir. Son zamanların trend tarzlarını destekleyecek özelliğiyle ön plana çıkan dizaltı çoraplar kısa elbiseler ve şortlarla kombinlendiğinde tarz bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Dizaltı formda olan çoraplar, kombinlendiği kıyafetin zarif görünmesinde etkilidir. Ürünler dizaltı olmasının yanı sıra çeşitli göz alıcı desenleriyle de göz kamaştırıcıdır.

Yumuşak dokulu olan çorap çeşitlerinden yana seçim yapmaya özen gösterebilirsiniz. Çorapların yumuşak dokulu olması son derece önemlidir. Çünkü her ne kadar kaliteli kumaştan yana tercih yaparsanız yapın yıkanmanın ardından çoraplar sertleşir. Ancak ultra yumuşak dokulu olan çoraplar ne kadar uzun süre yıkanırsa yıkansın yumuşaklığını kaybetmez. Modal, viskon, kaşmir, yün; angora, bambu ve ipek ipliklerden üretilen çoraplar, farklı tasarımlarla ortaya çıkar. Genellikle kış aylarında dolaplarda yerini alan çoraplar, her mevsim kullanılmaya uygun şekilde tasarlanır. Yaz aylarında daha ince dokulu ve rahat modeller kullanabilirsiniz. Dizaltı formda tasarlanan modeller, yaz aylarında kısa kıyafetlerle kullanılabilir. Genellikle spor şıklık sağlayan bu modeller, sneakers, spor ayakkabı veya casual ayakkabılar ile kullanılabilir. Spor şıklığın yanı sıra konforlu bir kullanım için tarzınıza uygun dizlatı çorap seçimi yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.