sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Filtreler

Exclusive Style

Çizgileri ve modaya uygun tasarımları ile güncel modayı yeniden yorumladığımız HE-QA ürünlerini exclusive style sayfasında size sunuyoruz.

Seçkin ürünlerin yer aldığı exclusive style sayfasında özel olarak hazırladığımız tunikleri, pantolonları, ceketleri ve farklı manto modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bu bölümde beğeninize sunduğumuz ürünlerin her biri kendi alanında oldukça stil sahibi tasarımlardır. Ürünlerimizde benimsemiş olduğumuz çizgilere sahip yeniden yorumlanan kıyafetler, tarz sahibi olmak ve tesettür giyime yeni bir yorum sunmak isteyenler için vazgeçilmezleriniz arasında yer alacak.

Seçkin ürünler sizleri bekliyor

Heqa.com‘a girdiğiniz andan itibaren her bir detayıyla size cezbedecek birbirinden farklı ürünü beğeninize sunuyoruz. Exclusive style ürünlerimizde küçük dokunuşlar, renkler seçenekleri ile sunduğumuz farklılıklar sayesinde dolabınıza şıklık katacak yeni kıyafetlere sahip olabilirsiniz. Modayı takip eden ve modaya yön veren koleksiyonlarımızda sağladığımız başarıyı bir adım daha ileriye götürmek için exclusive stlye sayfasında ne kadar iddialı olduğumuzu hissedebilirsiniz. Bu bölümde genellikle oversize kesimler ve farklı kalıp detayları öne çıkıyor. Son derece bol kalıplarla kendinden emin kadınlara hitap ediyoruz.

Genç ve orta yaşa uygun ürünlerimizle tarz sahibi olmanızı sağlayacak exclusive style ürünlerimiz yaşınıza uygun kombinlerle gardırobunuzu zenginleştirmek için tasarlandı. Üstelik bu bölüme özel olarak hazırlanmış olan indirimler ve kampanyalar da yine alışverişinizin çok daha cazip olmasını sağlamayı hedefliyoruz.

Farklı hissetmeye ne dersiniz?

Tesettür giyimde kadınlar için seçeneklerdeki sınırları kaldırıyoruz. Birbirine benzeyen modeller, renk açısından kısıtlı seçenekler ve klasik ürünler özellikle muhafazakâr giyimi tercih edenlerin önemli problemlerden bir tanesini sunduğumuz alternatiflerle ortadan kaldırıyoruz.

Farklı renkler, özel kesimler, farklı olmanızı sağlayacak ince detaylar ve tamamen muhafazakâr sınırlar içerisinde sunduğumuz alternatif kıyafetler hem giyim tercihinize uygun hem de farklı olma beklentilerinize göre hazırlanıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.